Prekės ženklai

Mūsų virtuvės šefų

Nuo 1997 m. mūsų parduotuvėse galima įsigyti pagal „Maxima“ virtuvės šefų receptus pagamintus šviežius maisto produktus. „Meistro kokybė“ (LT), „Meistara Marka“ (LV), „Meistrite Kvaliteet“ (EST) prekių ženklai apima šviežią mėsą, konditerijos gaminius, kepinius, salotas, sumuštinius ir žuvies produktus kiekvienai progai: kelyje, kasdieniams valgiams, vakarėliams ir kt.

Eco / Bio produktai

„Ekologica“ – prekės ženklas nuo 2010 m. „Maxima Grupės“ parduotuvių klientams siūlantis platų ekologiškų produktų asortimentą. „Ekologica“ daugiausiai apima šviežių vaisių ir daržovių subkategorijas, tačiau siūlo ir aliejus, miltus bei kt. produktus. Ekologiški produktai auginami pagal tvarias sistemas, atsižvelgiant į natūralias sistemas bei ciklus, laikantis su ekologine gamyba susijusių teisės aktų reikalavimų. Šiems produktams paženklinti naudojamas ES ekologinės gamybos logotipas, nurodoma vieta, kurioje buvo pagaminta ar užauginta bet kuri sudedamoji dalis.

Iš ūkių

Prekės ženklas „Linkėjimai iš kaimo“ pristato šviežius, skanius, sveikus ir aukštos kokybės produktus iš vietos gamintojų – mažų ūkių Lietuvoje. Siūlome įvairius vietinius šviežius vaisius ir daržoves, mėsos ir pieno produktus, platų žolelių asortimentą ir kt. „Linkėjimai iš kaimo“ taip pat apima tokius Lietuvos gyventojų pamėgtus produktus kaip rauginti kopūstai ir agurkai.

Švieži ir šaldyti maisto produktai

Siūlome platų šviežių ir šaldytų produktų asortimentą, kurį galima įsigyti tik „Maxima Grupės“ parduotuvėse. Pieno ir mėsos prekių ženklai „Saulės Pienas“ / „Saules Piens“, „Laukuva“, „Muhe Muna“ siūlo šviežius ir geros kokybės produktus. „Farm Milk“, „Mio Delizzi“, „Dino“, „Aroso“ ženklų prekės, parduodamos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje, užtikrina gerą kainos ir kokybės santykį. Klientams siūlome ir kitas šviežių bei šaldytų maisto produktų subkategorijų prekes: „Tasty Home“ pristato prieskonius, šviežias ir džiovintas salotas bei žoleles, „Fish Port“ – geros kokybės žuvies produktus, „Meltez Royaller“ – platų skanių ledų asortimentą, o „Mega Di Cato“ ir „Top Mania“ siūlo populiarias picų rūšis, gruzdintas bulvytes ir koldūnus.

Bakalėja

Siūlome platų ir įvairų bakalėjos prekių pasirinkimą. Mūsų aukščiausios kokybės prekės ženklas „Elite Reserve“ siūlo saldžius ir pikantiškus patiekalus, „Mega Di Cato“ perteikia itališkų užkandžių ir makaronų skonį. Kiti ženklai, tokie kaip „Favorit“, „World Fields“ ir „Tasty Home“, padeda užpildyti mūsų klientų maisto spinteles kruopomis, kukurūzais, agurkėliais ir kt. produktais. Taip pat vystome prekių ženklus, kurių produktai klientams siūlo mažiausias kainas.

Vaikams

„Maxima“ parduotuvėse klientai gali rinktis iš daugybės išskirtinių produktų kūdikiams ir vaikams, nuo maisto iki drabužių. Mes siūlome aukštos kokybės vystyklus ir šlapias „Favorit“ prekės ženklo servetėles, dantų priežiūros produktus „Dentadoc“, platų „Seven Lemon“ drabužių asortimentą. Prekių ženklas „Dino“, „Dini“ ir „Pino“ siūlo platų prekių asortimentą, pradedant šviežiais ir šaldytais maisto produktais, užkandžiais bei gėrimais, baigiant mokyklos sąsiuviniais.

Gyvūnams

Prekių asortimente nuošalyje nepaliekami ir mūsų klientų geriausi draugai. Pristatome įvairius naminių gyvūnėlių maisto prekių ženklus: aukščiausios kokybės veterinarų patvirtintą kačių ir šunų maistą „Ardor“, sausą šunų maistą „Barker“ ir sausą kačių maistą „Murka“. Taip pat siūlome ekonominio segmento naminių gyvūnėlių ėdalą, kuris užtikrina gerą kainos ir kokybės santykį.

Grožio produktai

Siūlome platų grožio produktų pasirinkimą įvairiose subkategorijose. Asmeninės higienos, plaukų, veido ir kūno priežiūros priemones klientai gali rinktis iš „La Fonte“, „Divus“, „Wenie“, „Daily“, „Nida“ ir „Vėjas“ prekių ženklų produktų. „Dentadoc“ siūlo dantų priežiūros priemones.

Ne maisto prekės

„Maxima Grupės“ klientams siūloma daugiau nei 4 tūkst. skirtingų kainų lygių ne maisto prekių: „Seven Lemon“ bei „Collexion“ drabužiai ir batai; „Home Expert“ Ir „Kauftecpro“ buitinė technika; „Eldorado“ tekstilė; „Uniwell“, „Le Cook“ ir „Aurora“ maisto paruošimo bei patiekimo prekės. Prisitaikome prie pirkėjų poreikių, siūlydami subalansuotą nuolatinį ir sezoninį asortimentą.

Sutinku